Wszystkie oferowane przez nas komputery poleasingowe są w pełni sprawne, przeszły gruntowny przegląd jakości i są dostępne w przystępnej cenie. Używany sprzęt jest idealną alternatywą, jeżeli zależy Państwu na sprawnych ale jednocześnie niedrogich urządzeniach. Dostarczamy działające, bezusterkowe komputery o dobrych parametrach. Charakteryzują się wysoką wydajnością oraz solidnym wykonaniem. Sprzedawane przez nas komputery poleasingowe to doskonały kompromis między ceną a jakością.
Jesteśmy przekonani, że w naszej ofercie znajdą Państwo dokładnie to, czego potrzebują. Zapraszamy do zakupu i odbioru urządzenia w naszym salonie przy ul. Grunwaldzka 10 w Opolu. Na oferowane przez nas komputery poleasingowe udzielamy 6-miesięcznej gwarancji.
Zachęcamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 77 442 71 51. Mogą Państwo liczyć na miłą obsługę i fachowe doradztwo co do wyboru sprzętu. Pomożemy wybrać sprzęt, czy to do domowego użytku, do pracy w biurze, grania w wymagające gry, czy takie, które mają zagwarantować bezproblemową pracę przy wykorzystaniu specjalistycznego oprogramowania. Wszystko to ma sprawić, że będą Państwo usatysfakcjonowani z zakupionego u nas sprzętu.
W Opolu mieści się nasz dział handlowy oraz punkt serwisowy. Mogą Państwo liczyć nie tylko na kupno używanego sprzętu, ale również skorzystać z profesjonalnej porady serwisowej. A to wszystko w jednym i tym samym budynku.
Niżej prezentują się nasze komputery poleasingowe, które mogą państwo nabyć i cieszyć się szybką oraz satysfakcjonującą pracą.
Zachęcamy do kontaktu. Opole jest miastem w którym działa nasza firma. Zapraszamy!