Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie jeżeli chodzi o szeroko pojęty serwis komputerowy. Specjalizujemy się w naprawie notebooków, zaczynając od czyszczenia układów chłodzenia, a na wymianach układów scalonych na płytach głównych kończąc. Nasi eksperci dokonają wszelkich starań, aby dokonać niezbędnych napraw. Mówiąc o płytach głównych mamy na myśli: wymianę mostków, procesorów, układów graficznych, układów BGA, sekcji zasilania itp. Każde zlecenie traktujemy poważnie, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Dokonywana przez nas naprawa notebooków, laptopów i komputerów obejmuje sprzęty wszelkich marek dostępnych obecnie na rynku np. Lenovo, Philips, Toshiba, HP Compaq, Apple, Acer, Asus, Dell, Sony, LG, Fujitsu, APC, TP-Link,Samsung, D-Link, CISCO, BENQ i wiele wiele innych.


Nie straszne nam są wyzwania. Podejmujemy się napraw innych urządzeń. Jesteśmy pewni, że nasz zespół serwisowy na pewno sobie poradzi z każdą usterką. Nasza firma wykonuje, także zlecenia napraw urządzeń elektroniki przemysłowej.


O naszym doświadczeniu może świadczyć fakt, że wykonaliśmy już ponad 17200 udanych napraw oraz fakt posiadania poniższych certyfikatów i referencji:

Certyfikaty

Działamy w Opolu i okolicach

Od ponad 10lat istnienia firmy, pracujemy na zaufanie naszych klientów w Opolu i nie tylko.
Wielu z nich postanowiło wyrazić swoja opinie o nas

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

MakiTech Marcin Makiola

ul. Grunwaldzka 10
45-054 Opole
Tel. 77 442 71 51
Kom. 793 849 498
biuro@makitech.com.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 8:00 - 17:00
Sob. 10:00 - 14:00