Dlaczego warto wybrać laptop poleasingowy?

Dlaczego warto wybrać laptop poleasingowy?

W obecnych czasach gdy planujemy kupić laptopa to stajemy przed dylematem nowy czy używany? Zdecydowana większość ludzi odpowie jednak że nowy ale czy na pewno będzie to najlepsze rozwiązanie?

Wybór nowych laptopów w sklepach jest ogromny a różnica w cenie pomiędzy najtańszymi a najdroższymi wywołuje ból głowy klientów. Jednak nie ma tym nic dziwnego, po prostu za jakość się płaci. I z jednej strony możemy znaleźć laptopa 15,6″ wyposażonego w procesor i5-11gen za ok 2000zł a o dziwo laptop innej marki o podobnych parametrach będzie kosztował 4500zł. Skąd w takim przypadku różnica w cenie? A no właśnie w jakości wykonania.

I tutaj właśnie pojawiają się laptopy poleasingowy. To nic innego jak laptopy klasy biznesowej przeznaczone do pracy w korporacjach gdzie przede wszystkim mają być niezawodne i trwałe, które po wysłużeniu na leasingu przez 2-3 lata wracają na rynek pod postacią używanych laptopów dalej będąc w bdb stanie ale już dużo tańsze niż w momencie zakupu.

I teraz gdy przysłowiowy Kowalski staje przed dylematem zakupu laptopa zamiast płacić powiedzmy 4500zł za nowego laptopa klasy biznesowej może zapłacić połowę tej kwoty i kupić sprzęt kilkuletni który swoją jakością wykonania, trwałością bije na głowę wszystkie nowe laptopy z tej najniższe półki cenowej pomimo tego że jest od nich starszy o te kilka lat. Dlatego też zakup laptopów poleasingowych jest tak bardzo opłacalną opcją zwłaszcza gdy szukamy laptopa do domu lub do biura.

Szeroką ofertę laptopów jak i komputerów poleasingowych możecie znaleźć na naszej stronie lub osobiście pod naszym opolskim adresem: ul. Grunwaldzka 10 45-054 Opole