Jesteśmy MAKITECH

Naprawa sprzętu Apple

Tej marki nikomu przedstawiać nie trzeba. Jednak jak każdy sprzęt elektroniczny potrafi ulec uszkodzeniu. Twórca tych urządzeń słynie nie tylko z niebywałej wręcz starannośći wykonania czy rozwiązań wizualnych ale w parze z tym wyrafinowaniem, idą również rozwiązania inżynieryjne które wymuszają stosowanie zupełnie nowych technik napraw.
Od lat staramy się nadążać za wyzwaniami które stawia przed nami producent sprzętu spod znaku nagryzionego jabłka.

Oferujemy Państwu naprawy, modernizacje urządzeń iMac, MacBook
Jedną z klasycznych modernizacji iMac’a przedstawiamy w tym materiale

Tradycyjnie życzymy mile spędzonego czasu, pracując czy bawiąc się tymi, sami to przyznajemy, urządzeniami od których można się uzależnić.
W razie potrzeby, chętnie służymy pomocą.

Zapewniamy, że widzieliśmy już wszystko! Od laptopów, które zostały zalane, po komputery z pożarów. Jesteśmy gotowi stawić czoła wszystkiemu, co stanie nam na drodze i nie boimy się wyzwań.

CO NAPRAWIAMY?

Z czym zgłaszają się do nas klienci?

  • Laptop po zalaniu
  • Rozbita matryca
  • Brak reakcji na przycisk POWER
  • Brakujące miejsce na dysku
  • Problem z łącznością WiFi
  • Laptop się uruchamia ale bez obrazu
  • Uszkodzona klawiatura
  • Problem z ładowaniem systemu MacOS
  • Brak ładowania baterii
  • Brak komunikacji z dyskiem
USZKODZENIA

Przykłady uszkodzeń

Wierzymy że jakość usług i kontakt z klientem to klucz do sukcesu.

Załoga MakiTech

CO POZA NAPRAWĄ?

Pozostałe usługi

Czyszczenie chłodzenia

Wykonujemy kompleksowy przegląd wraz z czyszczeniem całego układu chłodzenia. W ramach tej usługi wymieniamy również pastę termoprzewodzącą a jeśli istnieje taka potrzeba również wymieniamy wentylatory.

Instalacja MacOS

Świadczymy również usługę naprawy lub instalacji systemu operacyjnego MacOS wraz z opcją aktualizacji wersji systemu bez utraty danych.

Upgrade

W miarę możliwości jakie daje producent laptopa oferujemy także możliwość rozbudowy Państwa sprzętów m.in o wymianę dysków na szybsze SSD czy NVME czy powiększenie ilości pamięci RAM. Często taka rozbudowa potrafi przyspieszyć nawet wydawałoby się leciwy sprzęt.

Kopia danych

Po awarii komputera lub ze względu na zakup nowego często potrzebne jest przeniesienie danych na inny komputer. My jesteśmy w stanie pomóc Państwu przenieść cały system lub wybrane przez Państwa pliki na inny nośnik lub inne urządzenie.

Doradztwo

W miarę możliwości pomagamy naszym klientom w podejmowaniu decyzji o wyborze sprzętu lub kwestii opłacalności danej naprawy. Dla nas najważniejszy jest klient.

Jeśli są Państwo zainteresowani lub mają jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt