Jesteśmy MAKITECH

Naprawa laptopów to nasza specjalność

Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie jeżeli chodzi o szeroko pojęty serwis komputerowy. Specjalizujemy się w naprawie notebooków, zaczynając od czyszczenia układów chłodzenia, a na wymianach układów scalonych na płytach głównych kończąc. Nasi eksperci dokonają wszelkich starań, aby dokonać niezbędnych napraw. Mówiąc o płytach głównych mamy na myśli: wymianę mostków, procesorów, układów graficznych, układów BGA, sekcji zasilania itp. Każde zlecenie traktujemy poważnie, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Dzięki bogatemu zaopatrzeniu w części zamienne nasz serwis notebooków przebiega dużo sprawniej niż u konkurencyjnych firm. Usuniemy usterkę z urządzenia sprawnie i szybko, a co więcej za przystępną cenę. Nasz serwis laptopów sprawia, że sprzęt zyskuje nowe życie. Zadbaj o swój sprzęt. Powierz nam pracę nad twoim notebookiem, a z całą pewnością będziesz zadowolony!

Dokonamy wszelkich napraw na dowolnych markach. Naprawa notebooków u nas w firmie wykonywana jest przez doświadczonych i profesjonalnych fachowców. Nasz personel wyróżnia się istotną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Naprawimy każdy laptop. Firma dysponuje zaawansowanym sprzętem i narzędziami, aby wykonać wszelkich napraw.

Zapewniamy, że widzieliśmy już wszystko! Od laptopów, które zostały przejechane przez samochód, po takie, które zanurkowały w basenie — jesteśmy gotowi stawić czoła wszystkiemu, co stanie nam na drodze.

CO NAPRAWIAMY?

Z czym zgłaszają się do nas klienci?

  • Laptop po zalaniu
  • Rozbita matryca
  • Brak reakcji na przycisk POWER
  • Połamane elementy obudowy
  • Problem z łącznością WiFi
  • Laptop się uruchamia ale bez obrazu
  • Uszkodzona klawiatura
  • Problem ze startem Windowsa
  • Uszkodzone zawiasy
  • Uszkodzone gniazda USB

Wierzymy że jakość usług i kontakt z klientem to klucz do sukcesu.

Załoga MakiTech

CO POZA NAPRAWĄ?

Pozostałe usługi

Czyszczenie chłodzenia

Wykonujemy kompleksowy przegląd wraz z czyszczeniem całego układu chłodzenia. W ramach tej usługi wymieniamy również pastę termoprzewodzącą a jeśli istnieje taka potrzeba również wymieniamy wentylatory.

Instalacje systemu

Świadczymy również usługę Instalacji systemu operacyjnego Windows wraz z instalacją sterowników, aktualizacji i wstępną konfiguracją, tak by po odebraniu przez Państwa laptopa był on gotowy do pracy.

Upgrade

W miarę możliwości jakie daje producent laptopa oferujemy także możliwość rozbudowy Państwa sprzętów m.in o wymianę dysków na szybsze SSD czy NVME czy powiększenie ilości pamięci RAM. Często taka rozbudowa potrafi przyspieszyć nawet wydawałoby się leciwy sprzęt.

Kopia danych

Po awarii komputera lub ze względu na zakup nowego często potrzebne jest przeniesienie danych na inny komputer. My jesteśmy w stanie pomóc Państwu przenieść cały system lub wybrane przez Państwa pliki na inny nośnik lub inne urządzenie.

Instalacja urządzeń

Jeśli mają Państwo problem z zainstalowaniem urządzeń peryferyjnych tj. np. drukarek, skanerów to z chęcią pomożemy.

Doradztwo

W miarę możliwości pomagamy naszym klientom w podejmowaniu decyzji o wyborze sprzętu lub kwestii opłacalności danej naprawy. Dla nas najważniejszy jest klient.

Jeśli są Państwo zainteresowani lub mają jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu.

Kontakt