Oferta współpracy

Oferta ta skierowana jest przede wszystkim do serwisów sprzętu IT oraz firm, którym zależy na szybkiej diagnozie i naprawie sprzętu. Każdego partnera biznesowego traktujemy indywidualnie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

 

Firma Makitech rozwija się na opolskim rynku od 2009 roku. Do dziś wykonaliśmy już ponad 17800 udokumentowanych napraw. Ciągle staramy się rozwijać i poszerzać zakres usług rozbudowując zaplecze serwisowe o coraz nowocześniejszy sprzęt diagnostyczno - pomiarowy niezbędny do wykonywania coraz bardziej skomplikowanych napraw. Dzięki rzetelnemu podejściu do klienta nawiązaliśmy współpracę z wieloma firmami i instytucjami. Bardzo ważna jest dla nas i bardzo sobie cenimy zaufanie jakim obdarzają nas klienci indywidualni, ciągle staramy się aby tego zaufania nie zawieść.
Zachęcamy do kontaktu z nami.

Nasza specjalizacja

  • Wymiana układów scalonych na płytach (w tym mostki, układy graficzne wykonane w technologii BGA)

  • Programowanie pamięci BIOS z wykorzystaniem programatora (z zachowaniem kluczy licencyjnych co jest ważne w systemach operacyjnych WINDOWS 8 i nowszych)

  • Naprawy zasilaczy awaryjnych UPS wraz z kalibracją nowych baterii

  •   Naprawa i wymiana wszelkiego rodzaju złącz jak np. USB, HDMI, RJ-45, złącza klawiatur itp.

  • Usuwanie z pamięci BIOS tzw. ME REGION który odpowiada m.in za zbyt długie uruchamianie się komputera, czy problemy z niektórymi peryferiami jak karta graficzna czy karty WLAN. (Częsty problem po programowaniu BIOS'u)

  • Programowanie układów KBC m.in ENE KB9010 / KB9012 / KB9022 / IT8586E, IT8585E, MEC1609

Nie zamykamy się jednak w wyższej wymienionych dziedzinach. Nie boimy się podejmować próby naprawy sprzętu nietypowego. W swojej historii mieliśmy już możliwość naprawy aparatury medycznej, sprzętu sieciowego (switche, routery), urządzeń sterujących w zastosowaniach przemysłowych itp. Do każdej tego typu naprawy podchodzimy mocno indywidualnie.

Nasz serwis