Nasza firma ma wieloletnie doświadczenie jeżeli chodzi o szeroko pojęty serwis komputerowy. Specjalizujemy się w naprawie notebooków, zaczynając od czyszczenia układów chłodzenia, a na wymianach układów scalonych na płytach głównych kończąc. Nasi eksperci dokonają wszelkich starań, aby dokonać niezbędnych napraw. Mówiąc o płytach głównych mamy na myśli: wymianę mostków, procesorów, układów graficznych, układów BGA, sekcji zasilania itp. Każde zlecenie traktujemy poważnie, a do każdego klienta podchodzimy indywidualnie.

Dokonywana przez nas naprawa notebooków, laptopów i komputerów obejmuje sprzęty wszelkich marek dostępnych obecnie na rynku np. Lenovo, Philips, Toshiba, HP Compaq, Apple, Acer, Asus, Dell, Sony, LG, Fujitsu, APC, TP-Link,Samsung, D-Link, CISCO, BENQ i wiele wiele innych.


Nie straszne nam są wyzwania. Podejmujemy się napraw innych urządzeń. Jesteśmy pewni, że nasz zespół serwisowy na pewno sobie poradzi z każdą usterką. Nasza firma wykonuje, także zlecenia napraw urządzeń elektroniki przemysłowej.


O naszym doświadczeniu może świadczyć fakt, że wykonaliśmy już ponad 17800 udanych napraw oraz fakt posiadania poniższych certyfikatów i referencji:

Certyfikaty

Działamy w Opolu i okolicach

Od ponad 10lat istnienia firmy, pracujemy na zaufanie naszych klientów w Opolu i nie tylko.
Wielu z nich postanowiło wyrazić swoja opinie o nas

 • Diagnoza

  Po zdiagnozowaniu sprzętu informujemy klienta o rozpoznanej usterce oraz o kosztorysie i czasie wykonania naprawy.

 • Akceptacja

  Po akceptacji ze strony klienta przystępujemy do zamawiania części oraz wykonania usługi. Każdą ewentualną zmianę kosztów usługi uzgadniamy na bieżąco z klientem.

 • Testy

  Po skutecznej naprawie przystępujemy do etapu testowania urządzenia. Etap ten trwa zazwyczaj od paru godzin do kilku dni (w zależności od rodzaju usterki ).

 • Zakończenie

   Po ukończeniu napraw i procedury testowej informujemy klienta o możliwości odbioru sprzętu w dogodnym dla niego terminie.

Nasz serwis

Serwis komputerów i notebooków – Opole

Opole jest miastem w którym prowadzimy naszą działalność i w którym można skorzystać z naszych usług. Posiadamy wieloletnie doświadczenie jeżeli chodzi szeroko rozumiany serwis komputerowy. Nasz zespół wykonuje serwis oraz naprawy na urządzeniach. Jesteśmy w pełni profesjonalni i oddani sprawie. Nasi fachowcy posiadają ku temu istotną wiedzę i sprzęt, aby przeprowadzić serwis w należyty sposób. Zgłoście się do nas, aby skorzystać z wstępnej diagnozy w naszym punkcie w Opolu.

Mogą państwo skorzystać z naszych usług jakimi są:

 • serwis komputerowy,
 • serwis i naprawa laptopów,
 • wstępna diagnoza usterki.

Serwis i naprawa notebooków

Dzięki bogatemu zaopatrzeniu w części zamienne nasz serwis notebooków przebiega dużo sprawniej niż u konkurencyjnych firm. Usuniemy usterkę z urządzenia sprawnie i szybko, a co więcej za przystępną cenę. Nasz serwis laptopów sprawia, że sprzęt zyskuje nowe życie. Zadbaj o swój sprzęt. Powierz nam pracę nad twoim notebookiem, a z całą pewnością będziesz zadowolony!

Dokonamy wszelkich napraw na dowolnych markach. Naprawa notebooków u nas w firmie wykonywana jest przez doświadczonych i profesjonalnych fachowców. Nasz personel wyróżnia się istotną wiedzą i wieloletnim doświadczeniem. Naprawimy każdy laptop. Firma dysponuje zaawansowanym sprzętem i narzędziami, aby wykonać wszelkich napraw. Przeprowadzona przez nas naprawa laptopów ma na celu nie tylko naprawy wykrytej usterki, ale i usprawnienie dalszej pracy poprzez poprawienie kondycji Twojego komputera.

Serwis komputerów

Serwisujemy wszystkie komputery stacjonarne jakie można znaleźć obecnie na rynku. Przyśpieszymy oraz udoskonalimy pracę twojego komputera. Przeprowadzamy serwis komputerów w taki sposób, że każdy nasz klient jest w pełni zadowolony. Zapraszamy do kontaktu z nami!

Zachęcamy do kontaktu. Opole jest miastem naszej firmy. Zapraszamy!

Formularz kontaktowy

Dane kontaktowe

MakiTech Marcin Makiola

ul. Grunwaldzka 10
45-054 Opole
Tel. 77 442 71 51
Kom. 793 849 498
biuro@makitech.com.pl

Godziny otwarcia:
Pon. - Pt. 8:00 - 17:00
Sob. 10:00 - 14:00

  Współpraca

  Prowadzisz serwis? A może dużą firmę? Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą współpracy. Skontaktuj się z nami

  Najczęściej zadawane pytania

  Czy diagnoza jest płatna?

  Nie, jeżeli sprzęt nie nadaje się do naprawy lub koszt naprawy przekracza wartość urządzenia.
  Tak, w wysokości 60 zł (w przypadku rezygnacji z naprawy w naszym punkcie serwisowym).

  Czy na swoje usługi Serwis udziela gwarancję?

  Tak. Zdobyte doświadczenie pozwala nam udzielać 6 m-c gwarancji na niemal wszystkie wykonane usługi. Gwarancja obejmuje przede wszystkim wymianę wszystkich układów scalonych /chipsetów, naprawy mechaniczne obudowy.
  Na nowe matryce / panele LCD udzielamy 12 m-c gwarancji. W szczególnych przypadkach okres gwarancji ustalany jest indywidualnie. Inne wymieniane elementy tj. dyski, pamięci, karty graficzne są objęte gwarancją udzieloną przez producenta.

  Ile trwa diagnoza?

  Proste usterki diagnozujemy w ciągu 24 godzin. W wypadku zalania, czy też usterki która występuje sporadycznie czas ten może się wydłużyć do kilku dni

  Czy stracę dane z dysku twardego?

  Nie. Nie ingerujemy w dane zachowane na dyskach klientów. Gdy zachodzi potrzeba naprawy bądź reinstalacji systemu operacyjnego klient jest informowany o możliwości utraty danych. Na życzenie klienta realizujemy procedurę zachowania danych.

  Jakich firm sprzęt naprawiamy?

  Naprawiamy urządzenia wszystkich popularnych producentów sprzętu m.in. Samsung, Sony, Acer, Asus, HP, Dell, Toshiba, Lenovo, LG. Ale z wielką przyjemnością podejmujemy się także napraw sprzętu innych producentów.